wtorek, 21 października 2014

Hussar 2014 - fotorelacja

W ubiegły weekend w warszawskim Centrum Kultury Rakowiec odbyła się 5 edycja konkursu malarskiego Hussar. Postanowiłem się wybrać wraz z moją dziewczyną, która jest autorką poniższych zdjęć, ponieważ była to okazja do obejrzenia wspaniałych modeli, posłuchania wykładów i pogadania z wybitnymi polskimi malarzami.


Była to też okazja do zakupienia modeli, farb i akcesoriów. Wystawiała się min. Valhalla, Izmod, Lootpile.eu, Impek, Wargamer, więc można było wydać sporo pieniędzy:
Niestety byłem tylko pierwszego dnia imprezy, więc ominąłem warsztat Bohuna, ale za to brałem czynny udział w wykładzie Ani na temat teorii barw. Bardzo mi się podobało - to zupełnie nowe podejście do kolorystyki modeli. Ana cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i pomagała uczestnikom. Jeśli to czytasz - wielkie dzięki! Dodatkowo dzięki dla firmy lootpile.eu za bonusowe pędzelki.
Po południu był jeszcze pokaz malowania freehandów prowadzony przez Lolera. W niecałą godzinkę wymalował świetny sztandar, ale jak on to określił - "do kosza" :pA teraz to na co wszyscy czekali - zdjęcia modeli. Dla ułatwienia podzieliłem je kategoriami.

Pojedynczy model fantasy:


Pojedynczy model SF:
Duży model fantasy:
Duży model SF:


Oddział:

Diorama:

Pojazd:Popiersie:
Wystawka na prace pozakonkursowe:Zdjęcia wykonała Imasin:
http://www.digart.pl/praca/7749486/24_Hussar_2014.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz